L6puks ometi! :) Olen ennast ydini Stephenie Meyeri raamatutesse unustanud, t2psemini yhte seeriasse - Twilight, New Moon, Eclipse ja Breaking Dawn. Ei uskunudki, et mind sellised yleloomuliku sisuga raamatud huvitada v6iks, aga p2rast Twilighti alustamist oli p2ris raske seda k2est panna, samamoodi New Mooni, nyyd ei j6ua enam 2ra oodata, et saaks juba Eclipsi s6rmede vahele haarata! Meyeri s6nakunst on v2ga haarav! Soovitan! :)
Aga nyyd siis peateema juurde :)
Selle aasta jaanip2ev oli yks ummamuudu! Kui tihti ikka satutakse jaanip2eval teisele poole maakera, syydatakse l6ke rannaliival ning nauditakse yheteistkymnekesi, vaevu teineteist tundva kodumaalasega, sasl6kki! Ja oo, sasl6kk oli h22, Mikul on ikka selle peale k2ppa :)
Meie jaani seltskonnast on teile juba vanad tuttavad myrakarud Lea ja Ragnar. Nemad muidugi j6udsid kohale alles viimasena, aga see-eest t6id kaasa mesipehmeid Lea kypsetatud kuklikesi, nimelt on nende t88rada Broome'is viinud neid kohalikku pagarit88stusesse ja nii nad siis 6 p2eva n2dalas muudkui neid saiakesi vormivad ja kypsetavad. Oma tublide n2ppude ja kypsetusoskustega t2idavad nad iga broomlase ja selle ymbruslaste leivakapi saia ja sepikuga. Yks ja sama toode pakitakse mitmesse erinevasse ymbrisesse, seega vahet pole, kas ostad oma saia Woolworth'sist, Colesist v6i IGAst, saad sama p2tsi, vaid erineva hinnaga.
Meie ranna jaanipidu sai alguse viie paiku, esimesed platsis olime mina, Miku ja Ave. Miku pani grilli hakkama ning mina ja Ave nautisime sushit n2ksates p2ikeseloojangut. Ave on meil 88klubiprintsess, ehk 4 88d n2dalas veedab aega Broome'i 88klubides Oasis ja Bangalow, teenindab vapralt ja graatsiliselt napsuseid pidulisi ning naudib p2rastl6unaseid tukastusi. Pool tundi hiljem j6udsid ka l6puks Siim, Triinu, Tanel ja Andres kohale, oli aeg veinipudelid avada! :)
Siim, Ave teine pool, ehitab vapralt hotelli, ikka lipp lipi peal ja lapp lapi peal ja ikka nii kaua, kui k6ik lipid ja lapid on kaetud! Triinu saabus Broome'i vaid paar n2dalat tagasi ning tema on meil staar kohalikus kohalike pubis, kus teab juba iga kliendi maitseelistusi ja jututeemasid. Tanel t88tab sadama l2hedal ning paneb mingeid tynnikesi kokku, vabal ajal naudib hosteli elu.
Andres viibis Broome'is vaid kolm p2eva, nautis meiega tema enda ja Miku meisterdatud jaanituld ning lendas 24ndal Perthi, et sealt juba l6una poole liikuda ning lehmafarmi kolmeks kuuks paikseks j22da. Soojad riided kaasa!!!
J2rgnevalt saabusid Marin ja Gristo, ka nemad on juba Broome'i kandis 2 kuud viibinud, kuid 20 km linnast v2ljas mangofarmis, eks siis seep2rast veniski esmakohtumine jaanip2evani. Marin on edukalt h6ivatud mangofarmi kohvikus ning Gristo tapab p2rleid Broome'is. Heh, tundub tsipa karm ytlus, aga nii pidavat ka kohalikud r22kima, killing the pearls. Ja l6puks, l6puks ometi, kui p2ike oli oma viimasegi paiste horisondi taha peitnud, j6udsid ka Lea ja Ragnar kohale! Ja oi, kui 6igeks ajaks, just sai esimene sats sasl6kki valmis! Ja oi, kui maitsev see ikka oli :) Ja juttu ja laulu j2tkus ikka kauemaks ja kauemaks! T6nis M2gi, we love you! :)
Meie olime Mikuga end ranna88ks ette valmistanud ning kui l6puks unemati ikka peale tikkus, sai penod ja magamiskotid liivale lahti rullitud ning magus uni v6iski kylla tulla :) Andres j2i ka meiega rannaliivale magama, samuti vinksvonks Volkswageni buss, mille pesas soojendasid end ka Lea ja Ragnar.
Hommikul 2ratas meid 100%line niiskus, peno oli kaetud veepiiskadega ja yle pika aja n2pistas mind kylm! Terve 6htu ja 88 jooksul ei olnud ma isegi salli ega kampsuni peale mitte m6elnudki, enne p2ikeset6usu aga oleks tahtnud endale k6ik ymber keerata. Igatahes v6tsime vastu otsuse asjad kokku pakkida ning kodu poole teele asuda, maha j2i meist vaid kustunud l6ke ja vinksvonks Volkswageni buss. Koju j6udes vaatasin ka kohe kraadiklaasi, n2itas 17 uhuhuhuu, kylm!
Kuum duss ja pehme voodi :)
Ja taas ongi aeg oma raamtute juurde sukelduda :)
Tsau Kelin!!! Ma vaatan, et teil läheb päris hästi.. hea otsus eks.. auss on ikka sada korda parem kui ingglismaa :DDDD
ReplyDeleteohh, ma nii igatsen kui praegu teie pilte vaatasin... ma seal kandis ju üldse ei käindki.. aind Perthis... aga nüüd tahaks küll :)))kallid siis lätist ::) Kaisa
Selle hea otsuse oleks ikka v6inud juba aegsamini teostada! :) Olen igati rahul! Ja see kant on siin imeline! Perth on lihtsalt yks j2rjekordne suurlinn! :)
ReplyDeleteAga kas ikka tuled tagasi? Tule, tule :)
Kallid!