Aasta 2ra vahetatud ning taas algus uus! Meie aastavahetus meenutas siiski rohkem kodumaale kohast jaanip2eva, kindlasti kyll tsipa soojem, aga vihmahood olid juba vanad tuttavad! Ilutulestiku ajal tuli kohe m6nusat padukat! Vaene Teakene oli nii l2bi vettinud, kuid s2ra oli ikka silmades ja naeratus ikka huultel! :)
Kohalikud teadsidki r22kida, et sel aastal on nn m2rja hooaja algus Cairnsis tsipa veninud ning esimene m2rguanne selle saabumisest oligi 31. detsembril, mil juba hommikust saadik on nii tibutanud kui ka kallanud!
Aga ega ilm pidulisi k6igutanud, city dzungel oli t2ies hoos!! Huvitaval kombel kohtasime p2ris palju tuttavaid, nagu oleks juba Tartu raekojaplatsil, vaid ilma kolme kampsuni ja kasukata!
Rohkemat ei oskaksi nagut lisada, oli tore, t2nud Robile ja Jessile laheda 6htu eest! Ja Teakene, k6ike paremat ja huvitavat sulle Uus-Meremaale!
JA HEAD UUT AASTAT K6IGILE!
No comments:
Post a Comment