Terekest taas!
Wow, ja ongi taaskordselt kuukene nagu lupsti m88da vuhisenud! Tegemisi on olnud palju ja huvitavaid, arvutisse aga neid kribada ei ole millegip2rast tuhinat olnud.. 2kki selle imelise ranna p2rast, mis meid ymbritseb... ja k6ik need metsikult toredad inimesed... meie armas koerake... Kellu lemmik second hand shop.... mystiliselt suurep2rane ilm!! No lihtsalt ei taha!!
Aga teate nalja, eile, esimest korda kahe kuu jooksul, isutas 6htul tee j2rele! T2itsa mystika, aga kell 9 6htul oli t88 juures juba p2ris jahe (restoran on ju kolmest kyljest ymbritsetud maast laeni lykandakendega, mis on 14-16 tundi 88p2evas alati p2rani)ja nii ma seal oma kassadega sehkendasingi, ikka teekruus yhes k2es ning igasugused muud vidinad teises.
Ja eile hommikul kell 10 ei tahtnud rannas vettegi minna, 6nneks oli Grooveril teisi omasuguseid, kellega myrada.
Ahjaa, yks igati tore ja p6nev uudis on aga see, et Marin ja Gristo elavad meist vaid ymber nurga! K6igi mugavustega elu on nad nautinud juba pea kuukese, grilli6htud toimuvad nii meie kui nende juures. Ja kui meil Hottub'ist villand peaks saama, peame vaid ymber nurga lippama ja basseiniv6lud ongi meie p2ralt! :)
Tegelikult on teine ylimalt v2gev uudis veel, sellest aga pajatan j2rgmisel korral :)
Seniks aga panen teile siia paar kl6psatust meie tegemistest :)
Proovisime t6usu vastu v6idelda :)
K6ige kauem pidas vastu Mikk, siiski oli ka tema loodusj6u vastu v6imetu.
Rannas on alati chill :)
Kallistused Grooverile meeldivad :)
Meie tavap2rased 6htud.
Jack oma relvaga, v2gev, kas pole, Zenit muideks :)
Vahetevahel l6ppevad 6htud ka nii.
No comments:
Post a Comment