Search This Blog

Tuesday, July 6, 2010

Broome'i chill vol. 3


Kas te teate, hetkel on teil seal kaugel kodumaal hoopiski soojem ning p2ikeselisem! :) Meil on siin paar p2eva olnud vihmased, v6ime ametlikult kinnitada, et kogetud on Broome'i ajaloo sademeterohkemat juulikuud ning k2esoleva aasta vihmasemat p2eva! :) Eilsel p2eval langes temperatuur 17 kraadile!
Tavap2raselt j22b sademetrohkeim kuu ning p2ev siiski, nagu nimigi ytleb, m2rjale hooajale. Aga nii ta on, rekordid on l88dud ning ajaloolisi daatumeid muudetud!
Vihm on siiski ju hea, kyll oli sajuseim p2ev meie planeeritud kalastup2ev, ent oli vahva ka kodus olla ning toredate kaaslastega kylma trotsida!! Ja kuidas saakski see ilm hinge mustata, kui Raku on tagasi, meie myrakaru on tagasi Broome'is! :)..eks ole siiski raske ainsuses r22kida, oleme aga tugevad ning postiivselt meelestatud.

M2letan seda laup2eva 6htut, kui mingil imekombel t88tas ka Marin 6htuses vahetuses. Olin just kaardimakset teostamas, kui Marin mulle appi tuli, et ikka meie meeldivaid kliente ukse peal tervitada. Kyll ta uuris ja puuris seal, kuni yhel hetkel suu lahti vajus ja uskuge mind, t2iesti ammuli ja uskuge mind, j2i mulje nagu oleks ta ufot n2inud, aga ei, ei, ei, mitte ufot, vaid meie imenunnut Rakukest, kes, kui oma k6huori, meie juurde 6htustama tuli! Ega pole ju vaja salata meie r66mu ning allaneelatud 6nnepisaraid, seda kallistust, mis minu jalad maast meetri k6rgusele t6stis, naeratus oli suul! :)
Ja nii see taas alguse sai, meie jutu6htud, grilli6htud, pordi6htud... k6ik on kyll teisiti, siiski aga sama... peame ikka ja alati meie teist myrakaru meeles...


Palun p88rata t2helepanu Miku riietusele


Vihma eest peidus


Meie l2biligunenud tagaaed


Grillikas kylma trotsides

Ja no eks meie kutsuke on ikka ka yks paras marakratt, nimelt ei saa me midagi v2lja j2tta, siiamani ei ole me veel midagi yhes tykis tagasi saanud. Miku on pidanud hyvasti j2tma m6ne maika ning sokipaariga, mina kaotasin pl2hvid. P2rast esimesi kaotusi oleme olnud v2ga ettevaatlikud, kasutame alati pesun2ppe ning k6iksugu vidinad leiavad alati tee tagaaiast majja. Eile aga langesin taaskordselt ohvriks, j2in teisest pl2tapaarist ilma, sel korral olid aga pl2hvid mu nina ees! Sel ajal, kui meie pl2kutasime ning mina otsustasin oma kylmetanud jalakesed toolile teki alla liigutada, k2is laua all usin ning osav t88, nii osav, et enne jalan6ude vajaminekut ei osanud Grooveri tegevusele t2helep2nugi p88rata, hiljem oli aga juba lootusetult hilja! :)



Seniks aga ilusat suve teile! :) Xxx

No comments:

Post a Comment