Search This Blog

Monday, February 23, 2009

Wandering vol2

Heihei!

Tahtsime t2na pilte yles panna, kuid kahjuks l2bi siinsete arvutite ei 6nnestu. Loodetavasti j2rgmine kord :) Aah, ja avastasime, et p2rast crashi on meie arvutile installitud picassa v2ikeseks trikimeheks hakanud! Nimelt k6ik need ylepakutud v2rvidega pildid meie albmumites on picassa syy, kuna millegip2rast n2itab v2rve hoopis tuhmimana. Aga vaatamiseks vast k2ivad kah, sest muutma hakata ei viitsi! :)

Ja tundub, et eelmises postituses kasutasin yht liiga karmi s6na, sest tegelikult on ju k6ik p2ikeseline ja palav! :) Ja t88tingimused on ka k6vasti paremaks l2inud, nii et ostsutasime v2hemalt n2dala veel Wanderingis veeta.
Meie p2ralt on 5toaline maja, kuna sakslased lahkusid juba 4 p2eva tagasi, t2pselt siis, kui k6ik l2ks p6lla peal roosilisemaks :)
Aga meil on/oli ka oma koduloom, nimelt yks v2ike hiirepoisike, kes armastas meie pliidile oma junnikese pudistada. Vabandan, et selliseid jutukesi siia toksin, aga noh, samas eks sellep2rast me ta manalateele saatsimegi. Tsipa tyytuks muutus n6usid s88gi alla ja s88gi peale pesta :)

Tahaks blogis ka m6ned 6nnesoovid teele saata, t2psemalt K2rdile ja Mihklile!! Olge ikka tublid ja musid! Ja K2rt, hoia seda pisikest! :)
Ja kuna homme netti ei ole v6imalik tulla, 6nnitleks ka Eesti Vabariiki! T6stame veiniklaasikese Sinu auks!

Muahh!

1 comment:

  1. Aitähh, sain õnnitlused kätte, pisikesega on ka kõik hästi. Kallid teile :)

    ReplyDelete