Tere, tere k6ik see pere! :)
T2na oli meie teine t88p2ev Wanderingis. Oleme ikka p2ris p6rup6rgus, sest l2him leviala on juba 30-50 km kaugusel! Me ei ole p2ris kindlad, sest eile s6itsime teisele poole ning enne, kui telefonidele levipostid ilmnesid, olime juba 66 km s6itnud! :) Kylas on meil olemas oma Tavern, kus saab siis 6llekest limpsida ja pidavat ka piima ja leiba ostma saama, aga see pidi ka k6ik olema. 6nneks saame siin kylamajas v2hemalt kolm korda n2dalas netis k2ia, et v2hemalt sedagi pidi saab ylej22nud maailmaga yhendust hoida :)
Aga tegelikult ei ole see kylake, kusjuures ise kutsuvad seda town'iks, mis meid h2mmingusse viib, vaid hoopiski t88tingimused! Lyhidalt v6ib 8elda, et teeme orjat88d, sest meie tunnipalk tuleb v2iksem kui Austraalia miinimum! Seega proovime olla tegusad ning peatselt uue t88koha leida!
Aah, ja meie majakene..mmm... :) Muidu t2itsa armsake teine, kui ainult neid 2mblikev6rke v2hem oleks!! Tundub, et siin ei ole pea aasta mitte kedagi elanud ja arvatavasti ongi viinamarjakorjajatele m6elnud. 6nneks olid sakslased enne meie tulekut juba kommunaalruumid elamisk6lblikuks koristanud ning meil j2i ainult oma tuba teha, mis v6ttis ka ikka metsikult aega. Nyyd on juba meie Watts t2nava majake p2ris hubane, kysimus on vaid, kui kauaks :)
Aga nyyd peangi l6petama, et ka midagi asjalikku korda saata :)
Ikka tervisi ja palju lund ning loomulikult palju kallisid k6ikidele :)
No comments:
Post a Comment