Kuna oleme aru saanud, et Vodafone'iga ei ole siin riigis linnapiiridest v2ljudes midagi peale hakata, astusime Telstra kliendiks! P2ris huvitav systeem on siin, nimelt on neil mingid spetsiifilised vidinad telefonide sisse modeeritud, nii et nendest ka v2ga ruraalsetes piirkondades tolku oleks! Ja nii k2ingi nyyd kaks telefoni taskus! :) Kyllike, see meenutab mulle sind, m2letad neid ammuseid Diili aegu :)
Tegelikult v6ib ju vana telefoni j2rgmise Perthi reisini kotti 2ra pakkida :)
Aga uus, suur ja punane on 0061428144386
Ja muideks, meil sajab t2na vihma! uallaa!! Ikka 10 p2eva tagant kohtab :)
M6tlesin ka tsipa k2ngurudest pajatada. Minu kallis emakene on nendest ikka v2ga, v2ga huvitatud, ikka p2rib vahetevahel, kas oleme n2inud jne :) Kalli oled mulle ja igatsen :)
Arvame, et kaks k2nguru on meile p2ris l2hedaseks saanud. :) Ikka igal hommikul t88le s6ites kohtame neid tee 22res, yhel hommikul hyppas neist yks ka 10 meetrit autost eespool yle tee. Kuid mitte see ei ole olnud k6ige ohtlikum olukord, nimelt eile Perthist tagasi s6ites oli juba pimedaks l2inud ning see on ka aeg, mil k2ngurud k6ige aktiivsemad on. Pean au andma Miku teravatele silmadele, mis p22stsid yhe armsa k2nguru meie rataste alt! Ega pimedas ikka siinmail eriti s6ita taha, nad on ju nii armsakesed ja tahaks neid hoopsiki kaisutada.
Aga yks naljakas juhtum oli hoopiski yhe rebasekutsikaga. Taaskord t88le s6ites tahtis see v2ike poisike yle tee joosta, kuid meid m2rgates kaotas vist suunataju ning jooksis nii 2o meetrit keset teed meie auto ees, kuni l6puks taipas heinamaa poole p88rata. Ta vaeseke oli nii armas, muudkui lidus ja vaatas taha, et kaugel me nyyd temast oleme, kas ikka j6uame j2rele v6i j6uab tema eest 2ra :) Mmmm.... :)
Aga nyyd on taas minul aeg otsa kokku t6mmata :)
Musid ja kallid :)
nende armsate kängurudega tuleb veidi rohkem ettevaatlikum olla! sest kuigi wallabid on väiksed, siis on nad see-eest väga vinged vennad ja pigem teevad nad su autole rohkem kahju... üks väike kõks -> esitiib, esiuks ja tagumine uks korralikult untsus ja väike kriips ka tagatiival - meie väike kokkupõrge "pisikesega" :)
ReplyDeleteigatahes väga põnev su blogi lugeda :) jõudu ja jaksu!
I dont understand! haha. Hows things going for you two nutters down under? I got a phone call from C,M,P&K on friday - it was so nice of them to call pissed up when i was still at work :(! Just looked through your photos...I like your new hat Kelin. I want one! It looks like you're still enjoying yourself.
ReplyDeleteKeep in touch
Si x
Proovime ka nendega ikka v2ga ettevaatlikud olla, oleme selliseid lugusid ikka kuulnud :)
ReplyDeleteAga kes peitub Tehvandi nime taga? :)
Hey hun Si!! Sry, gotta write u an email! :) Thought to start writin it in estonian, sorry again darling :)
ReplyDeleteAnd yeah, I love my hat too!!! Can't even remember, where's the old one! :D
Muahh! Xxx