
Hehei!
Wow, esimene blogipilt l6puks yleval! :) Aga arvestades, kui kaua upload aega v6ttis, siia vist ikkagi palju pilte ei tule :)
Igatahes oleme hetkel kolmandat ja ka viimast p2eva Geraldtonis ning m6tlesin, et peaks ikka midagi kirjutama, sest ees ootavad meid v2ikesed linnakesed ning interneti k2ttesaadavus pole eriti teada.
Esmasp2eval saime Perth'is l6puks ometi (kuu aega hiljem) oma autopaberid korda! Oli kyll plaan ka v2ikesed shopingud teha, kuid selleni ajapuuduse t6ttu ei j6udnudki. Seega k2isime vaid toidupoes ning kimasime Cervantese poole. Taaskordne vaikne 88 karavanipargis m88da saadetud, s6itsime Nambungi Rahvusparki, et Pinnacles'i imed yle kaeda! Pinnacels'id on siis maapinnalt horisontaalselt k6rguvad lubjakivimoodustised, nagu ka yleval olevalt pildilt n2ha on :) Kohalik muuseum r22kis, et need moodustised on veel suhteliselt noorekesed, vaid 600 000 aastat... kui 6igesti m2letan :)Kel nende tekkimise vastu rohkem huvi, v6ib wikipediast lugeda :)
Geraldtonis oleme lihtsalt m6nulenud ja puhanud. Ega selles linnakese paljut vaadata ei olegi, ikkagi 31 000 elanikuga t88stuslinn, kuigi 6hkkond on siin m6nus, vaba ja soe :). Isiklikult ei ole ma kaamerat viitsinud v2lja v6tta.. v6ibolla ongi lihtsalt nii chill :)
Turismimagnetiks on siin tituleeritud yks majakas ning 1938. aastal valminud Euroopa stiilim6jutustega katedraal, mida ehitati 22 aastat.
Ja muideks, Geraldton on esimene koht, kus eestlasi oleme kohanud, 2kki hoopis nende p2rast on nii chill :) Vanad tuttavad, Alar ja Mait olid juba siin ees ootamas ja l2bi nende saime tuttavaks veel yhe neiuga, kel nimeks Maris. Alarit ja Maitu teame eelmise aasta Slovakkia suusareisilt ning nende peamine Austraaliasse tuleku eesm2rgiks on raha koguda ning siis Taisse kihutada. Marisel on meiega natukene sarnasemad plaanid ehk siis p6hja kaudu idarannikule liikuda, ennist aga peavad siin linnakeses tsipa t88tama ja kukrukest t2itma. Kes teab, v6ibolla juhtub, et kohtume Marisega veel Broome'is, ega see Austraalia ju tegelikult nii suur ei olegi!! :D Nali naljaks, pissi kaljaks! :)
Aga nyyd taas l6petan. Kuulsin, et teil tuli taas lumi maha! :) No vast j6uab ikka varsti kevad ka k2tte :) Geraldtonis on ka 88d juba jahedamaks l2inud, nii et ongi paras aeg taas edasi liikuda :)
Aah, panime tsipa pilte ka ylesse :)
http://picasaweb.google.com/v2ikemikk
http://picasaweb.google.com/kelinkamenjuk
No comments:
Post a Comment