Terekest!
Loode rannikumaantee on meid toonud Carnarvoni, kust tegelikult juba taast2na lahkume. Ega siin v2ikeses 6900 elanikuga linnas eriti midagi huvitavat ei olegi, rannad on ka suht kehvad, aga oli enne metsa sisse minekut hea peatumiskoht.
Oleme n2dalaga l2binud Kalbarri Rahvuspargi ning kaenud yle looduseakna ning miniformaadis Great Canyoni, seej2rel vis meid tee Shark Bay'sse, kus enamuse ajast veetsime Monkey Mia kuurortis. Monkey Mia asub rahvuspargi alal ning on tuntud oma delfiinide poolest! Nimelt tulevad defiinid igal hommikul 7-8 paiku oma suupistet nautima ning sadu uudistajaid yle kaema. Delfiinide s88tmise traditsioon sai alguse umbes 40 aastat tagasi, kui esimesed puhkajad (sel ajal kuurortit ei olnud)neid m2rkasid ning neile kala pakkusid. Kuidagiviisi on yhe klanni delfiinid sellega nii 2ra harjunud, et tulevad igal hommikul 3 korda oma v2ikesele n2ksile j2rele ja see ongi peamine Monkey Mia turismimagnet! Meie suurimaks yllatuseks oli selle kuurorti karavaniparki j6udes ringi jalutavad emud, nende teele ei tulnud midagi risti ette, uudistasid k88gis, telkide vahel v6i kuhu iganes tahtsid minna. Inimesi ei kartnud nad kohe yldse ja sama v6ib ka 8elda pelikanide kohta. V2ga paljud proovisid pelikanidega pilte teha, luurates nende l2hedale kyljelt v6i tagant. Minule aga tundus, et pelikanid vaatasid neid nagu ullikesi, et mida te siin nyyd taas yritate, minge ajage parem oma asja. Picassaalbumist v6ite kaeda ;)
Seej2rel t6igi meie teekond meid Carnarvoni, kust nyyd hakkame rannikule liikuma, et oma uus snorgeldamisvarustus 2ra proovida. Carnarvoni karavanipargis oleme endale toreda seltskonna kokku saanud, yks hollandlaste ja yks inglaste paarike. Ja nyyd plaanimegi t6tata asustatud aladest eemale, yhte ilusasse eraldatud randa, kust peaks avanema meile ilus korallriff.
Nyydseks tulebki taas l6petada. Kirjutage ja joonistage ikka meile ;)
No comments:
Post a Comment