Hehee, ei olegi enam ammukest kirjutanud :) Oli ikka lootus, et ehk j2rgneva sissekandega saab pilte ka yles panna, kuid tundub, et siin Wanderingis oleks see liialt suur nuhtlus! Seega loodan, et peate ilusakesti veel n2dalakese vastu ning kui oleme siit sadade kilomeetrite kaugusel, saame posukond v2ikeseid fotom2lestusi ka ylesse panna :)
Mmm... tegelikult oleme hetkel siin p2ris rahul ja uhked endi yle, et rasked ajad vastu pidasime. Viimased p2evad on m88dunud s2ra silmades, sest iga t88p2eva esimeseks silmar66muks on meile fantastiliselt imeline p2ikeset6us ning p2rastl6unaks 50 25liitrist t2itunud kasti. P2evapalga yle enam ei kurdagi ning veelgi toredam just see, et saame planeerida pikemat p6hjapoole trallitamist ning nautida siinset imeilusat loodust, soojust ja p2ikest :)Mmmm.. varsti... :)
Oehh, t2na taas yks palav, palav p2ev!! Istun siin niiske otsaesisega Telecenter'is ja muudkui toksin.. toks, toks, toks...
Oi, peaks ka yhtteist oma toredast suvesynnip2evast pajatama. Oli yks t2itsa tore
p2ev :) Kui meie hommikul t6usime, l2ksite teie alles 6htul magama. Aga meie kalpsasime juba kella 7ks t88le, sest uni l2ks lihtsalt 2ra, no tee, mis sa tahad, oleme nagu linnukesed, ehk 6htul 9 tuttu ning hommikul 6 ylesse. Igatahes t88d
j2tkus meil vaid 1,5 tunniks, seej2rel anti synnip2evameelespeana yle pudel Hotham Ridge'i Zinfandeli veini ning siis p6rutasime juba Perthi poole, et oma 3 vaba p2eva tsivilisatsioonis nautida! Aah, muideks, nyyd kuis oleme t2iesti kindlad, saan
r6kata, et t88tame imearmsale geipaarile! :) Nad on ikka nii nii naljakad! Leonard on 100% naiseliku k2itumisega, kes reisib ainult esimeses klassis, aga arvab, et
2mblikuv6rgud ja hiired kodudes on osakene "meie" elust. Bob on lihtsalt yks muhe sell ja t2idab sajaprotsendiliselt selles suhtes meherolli.
JA nyyd siis edasi 27. veebruari juurde. Mitte, et ma seda p2eva v2ga t2htsaks peaksin, kuid siiski, minu sooviks oli mere22res einestada ning seda me ka tegime, naudeldes Mussel Bar'is kammkarpe, rannakarpe ja banaani-p2hkli bruleed ning liiatigi palju veini :) K6ik oli Fremantelis imetore :) Oihh, juba unustasin, v2lja arvatud hostel!! Saime viimase kahese toa, mille aken vaatas sise6uele. P2rast yhtteist 6htul on sisekorrareeglite j2rgi seal viibimine keelatud, kuid sealseid residente see eriti ei huvitanud, kuna pidu k2is kella neljani hommikul ehk see oli siis ka aeg, kui mina, p2rast viit tundi piinlemist, l6puks korralikult magama sain
j22da. Aga nyydseks on see juba kauge minevik :)
J2rgneva 88 veetsime juba Perthist 350 km kaugusel Wave Rocki ehk lainekivi juures! Jah, t2pselt selline ta v2lja n2gigi, nagu suur, suur ookeanilaine, mida kodumaal juba ei kohta! Nimelt on see 110 meetri pikkune ning 15 meetri k6rgune graniidikamakas, mis moodustab vaid v2ikese osa Hyden'i kivist, kuid on olulisime piirkonna turismimagnet! Ma nyyd ei oskagi 8elda, kas see s6ltus ilmast v6i millestki muust, aga nii palju k2rbseid ei ole ma enne kohanud!! Ninast sisse ja suust v2lja ja k6rvast sisse ja silmast v2lja!! Aaah..rrrr.... h2id s6pru meist ei saanud!
Oi, oi, minu aeg siin hakkab osta saama, seega j22b veel teile k6ike paremat soovida ning hulgaliselt 6hukallisid- ja musisid soovida! Muahh!!
Oi, ja t2na on ju Eestis naistep2ev!! Hehee, palju naeru ja soojust meile!! :)
No comments:
Post a Comment