Katherinist liikusime edasi Litchfieldi Rahvusparki. K6ige meelik8itvam osa oli sellest 40 km pikkune neljarattaveolisetele m6eldud nn metsarada (bushtrack). Teetakistusteks olid taaskord liivavallid, vulisevad ojakesed ja v2ga kynklikud rajat6usud ja -langused. Sel rajakesel nautisime kahte omap2rast ning v2ga lummavat koske koos imep2raste mageveebasseinidega.
Kuni j6udsime igayhe turismimaale (asfaltee).. Oehh, juba esimese koha juures ei suutnud turiste kokku lugeda ja nii j2rgmise ja veel j2rgmise koha juures. K6ik oli ilus ja tore, aga siiski rahvamassid pimestasid neid looduse imesid ja v6lusid.
Edasi liikusime Darwinisse, seal veetsime lausa 5 p2eva, ja oh, kui toredad viis p2eva. :) Meile Darwin meeldib :)
Pyhap2eva 6htul saabudes avastasime, et kurikuulus nelja- ja pyhap2evane Mindil Beachi turg on ka veel oktoobris t2ies hoos ning sinna me 6htul suundusimegi! 6igel turul k2ib ikka tants ja shopping yheskoos! Esmasp2evase p2eva meelik8itvamaks syndmuseks j2i sadamakai aasiakultuuride s88gikoha kylastus, kus sai kai 22res syyes nautida mereelu (delfiinike, suured kalakesed) ning p2ikeseloojangut yheskoos! Edaspidi olime asjalikumad, kylastasime botaanikaaeda ning muuseumeid ja galeriisid ning neljap2evasel turul supsas Erkki endale kotti ka yhe digeridoo. Tegemist siis p2rismaalaste kultuuri instrumendiga, eks varsti n2ete pilte ja v6ibolla kirjutab ka midagi pikemalt.
Aga nyyd siis aeg l6petada ja siit Humpty Doo pubist Kakaduu Rahvusparki edasi liikuda.
Yks kl6psatus ka siia, veriv2rske Humpty Doo'st! :)
hei noored.
ReplyDeletetore lugeda, et teil nii ilusti kõik läheb.
meie kogemus oli, et darwin on töö leidmiseks väga hea. käige tööbürood läbi, kui teile seal meeldib, muidu äkki hakkate QLDis taga igatsema seda kirevat ja pulbitsevat Darwinit. Darwinis on palgad kah üldiselt paremad, kui mujal.
selline sõbralik soovitus, aga eks igal ühel on oma reis ja omad seiklused.
jõudu ja jaksu!
siim
Hei Siim! Tore, tore on ikka vastukaja lugeda :)
ReplyDeleteHetkel oleme juba QLDis, t2psemalt Athertonis, aga loodame veel kunagi Darwinisse tagasi j6uda ja kes teab, v6ibolla ka pikemaks ajaks :)