27. septembrist sai meie viimane t88p2ev Broomis. Kui v6ibolla oleks enne isegi kahju olnud lahkuda, ei j6udnud p2rast pyhap2evahommikust vahetust l6ppu 2ra oodata! Ja nii me siis kolm p2eva veel chillasime ning pakkisime. Kyll sai toreda seltskonnaga rannas naudeldud, ylemuse juures toredal grilli6htul k2idud, Ragnari ja Leaga plaanid paika pandud ning ikka pakitud, shopatud ja l6puks ometi sai ka Kati endale uhked kardinad!
Neljap2eva ennel6unal (1.10) sai veel viimased hyvastij2tusoovid vastu v6etud ning tuligi teed lyya (“Hit the Road”)! Meie esimeseks plaaniks oli Gibb River Road’i avastada, 667 km pikkune kruusatee, mis lookleb l2bi Kimberley piirkonna sydame! Selle regiooni teeb huvitavamaks meeletute pindaladega lehmafarmid. Aedadest ei teata siin midagi ja ega ei olekski m6tet, s6brakesed lihtsalt jalutavad yle tee v6i seisavad keset teed ja oh, kui armsad need lontk6rvad siin on! Tegelikult rajatigi Gibb River Road algselt selleks, et nn toodangut Derby ja Wyndhami sadamatesse transportida. Turiste meelitab siia aga peamiselt lummav loodus, kus m2ed vahelduvad orgudega, koskede ja jugadega ning naturaalsete mageveebasseinidega. Ja ega kuumal p2ikeselisel p2eval ei olegi midagi paremat, kui sulpsata yhte neist ning nautida seda jahutavat ja pehmet suplust! Siiski, iga turist siia ei satu, soovitatakse vaid neljarattaveolisega tulla, ja eks kohati oli see ka m6istetav – tuleb l2bida teelt yle voolavaid ojakesi ja j6gesid, ronida m88da kivimoodustisi ja l2bida liivavallikesi,aga k6ige ebameeldivam oli siiski treppis tee ja uskuge mind, kohati ikka mitmeid kordi hullem kui suvila tee oma k6ige hullematel aegadel. Arvatavasti ei oleks tavalise auto vedrustusest midagi alles j22nud, eks olene ka kunas seda teed l2bida. Nn kuiva hooaja viimasel kuul on liiklus Gibb Riveril v2ga v2ikseks j22nud, vahepeal ei kohta tundide kaupa kedagi, peamiselt vaid vaatamisv22rsuste juures (need paiknevad p6hiteelt 1-90 km kaugusel).
Tegelikult, kui vaadata filmi “Austraalia”, saate v2ga hea ettekujutuse Kimberleyst, sest ka meie s6itsime filmiv6tete asupaikadest m88da ja mis seal salata, lummav,lummav. :)
Meie Gibbi reisi naljakamaks seigaks kujunes Ragnari ja Lea ootamine ning nende poolt meie tagaajamine. Kuna nemad pidid Broomis 2. oktoobrini t88tama, pidime Windjana Gorge’i juures laup2eva keskp2eval kokku saama. Eks siis muudkui ootasime ja ootasime.. ja ootasime ja ootasime… Ega siin linnaareaalist v2ljudes telefonilevi ka ei ole, seega saab vaid oodata ja yhepoolseid otsuseid langetada. Nii me siis p2rast 4,5 poole tunnist ootamist teele asusimegi, ei osanud arvatagi, mis neil juhtuda v6is, lootsime vaid, et ikka tee peal kohtume, vast peame lihtsalt aeglaselt edasi liikuma ning kyll kokku p6rkame. Ja nii me siis igal pool viivitasime ja nagu p2rast v2lja tuli, nemad igal pool kiirustasid. L6puks j6udsid nemad Gibbilt v2lja teisp2eva hommikul ning meie p2ev hiljem. K6ik l6ppes siiski 6nnelikult, kokku saime l6puks Kununurra l2hedal ning hiljaks j2id vaid 6 tundi sellep2rast, et Ragnar tahtis p2rleid osta! :) Ja nii me nyyd olemegi siiamaani koos seigelnud, Ivanhoe Crossingul taaskohtumise pikniku pidanud, Lake Argyle’I nautinud ning hetkel Kathrerine’I industriaalalas kohvi nautimas, sest Ragnari ja Lea auto tuli viia otse mehaaniku juurde.
Ivanhoe Crossing on yks selline tore koht, kust saab Ord’i j6e paisu yletada l2bides p6lvedeni ulatuvat kiirevoolulist vett. V2ikese autoga seda teha ei ole soovitav, madalak2iguline nelivedu peab sees olema ning mida k6rgem auto, seda parem! N2iteks meile tuli autosse tsipakene vett sisse, aga sellest pole midagi, elamus on kirjeldamatu! :) Ahjaa, ja jala ei tasuks yletada, v6id krokodillide saagiks osutuda.
Lake Argyle on Austraalias suuruselt teisel kohal olev tehisj2rv, vaated on h2mmastavad ja ega rohkem ei oskagi midagi 8elda! V6ibolla seda, et 6htul sai tsipakene taaskohtumise terviseks Porti joodud.. mmm… Port om h22!!
Ahjaa, ja Broomist alates oleme l2binud umbes 1750 km ning Darwinisse on j22nud veel 315 km, ennist teeme p6ike veel Litchfieldi Rahvusparki. Ja loodetavasti saame siit industriaalalast ka varsti v2lja, meie piduriklotsid ka vaja vahetada ning siis peaks olema k6ik tipp-topp! :)
Ja vast pilte saab ka l2hitulevikus :)
No comments:
Post a Comment