Marin ning Gristo j6udsid juba 13. augustil Eestisse, Jaanika ja Harri j2tsid Broome’i ning Austraaliaga hyvasti kolmap2eval…. t88 juures seltskond vahetub….. k6ik muutub, k6ik on pidevas liikumises! Eks tule endalgi v2ike koduigatsus peale, siiski muutused on head, eks muutsed too meidki talvel koju! :)
Kapa ning Asso on eilsest ka Broome’I t88maastikul h6ivatud.
Meie aeg on siin m88dunud suurep2raselt, nii vabal ajal kui ka t88 juures! Sel aastal oleme kokku p6rganud imeliste inimestega, nii palju tuttavaid, s6pru, t88kaaslasi ja k6ike muud!
Ega tegemistest olegi mahti kirjutada, paneks hoopiski m6ned pildid yles, need ju r22givad enda eest. :)
Kohalikes 88klubides eestlastega pidutsemas, k6ige paljastavamat, kreisimat (loe p88rasemat), ohhetamapanevat Wet T-Shirt Show'd kiikamas. Muideks aborigeenimammi v6itis, ei tea, kas sellep2rast, et ennast t2itsa paljaks kooris v6i oli t6esti seksikas?
V2ike, Raku valmistatud, pizzasaia6htu, Raku ja Raks jutustamas, jutuhetked vaheldusid Raksi ning Margo hetkeinspiratsioonist improviseeritud kitarrim2nguga.
Broome'i perifeerias piknikul, pirakas grillkana kadus k6hy66nsustesse vaalade m2ngu saatel, kergemaks tegi oleku lainetes hullamine.
Kuidagi juhuslikult said rannas kymme kodumaalast kokku, nautisid rannam6nusid, pirakat arbuusi ning saatsid Gristo ja Marini koduteele! Nuuks!
Kuna meie koer palli j2rele joosta ei armasta, oleme leidnud muu lahenduse, seda nippi jumaldab. :)
Tiigrikutsust sai liivakutsu!
Ladies Day ehk Daamide P2ev Broome'i kohalikel hobuste v6iduajamisel, Tarah ning Claire'ga. P2ev, mil naised v6iksid end kohe eriliselt yles lyya! Panin minagi punasekivi kruusateele kontsad jalga. Meeldivaks yllatuseks organiseeris ylemus meile ka piletid liikmete- ehk entusiastide tsooni.
V2ike piknik ning p2ikeseloojangunapsud Zandersi ees Kaablirannal.
Mesimagusad tapad Jaye ja Pauliga Aarli Baaris, suutsime isegi 4 magustoitu sisse punnitada. Mmmm... :)
Hommikus88k Zandersis, meie imetore Zandersi seltskond j2ttis hyvasti Zandersi maniga (noormees espresso martinit ryypamas). Nuuks! :)
Tahaks ka neid ranna pilte saada. Äkki viitsite panna üles albumisse .. pliiiiis :)
ReplyDeletePS! ÄGE BLOGI :D