Search This Blog

Friday, September 24, 2010

Broome'i chill vol. 7


Ja ongi viimasest postitusest kuu m88dunud! Peaks vist midagist kirjutama…. aga mida.... et k6ik on ikka tore ja vahva, et ikka chillime, naudime p2ikest ning vahetevahel teeme “rasket” t88d! Ja nii ta ongi, ja nii meie p2evakesed 6htusse veerevadki! V6ibolla kiiremini kui tahta oskaks, v6ibolla tahaks l6pmatut p2ikeses2ra ning soojust pikemalt nautida, v6ibolla ei suudaks enam minutitki kauem teist eemal olla, v6ibolla tahaks j22da siia rohelisele mandrile kauemaks. Kas tahaks v6i oleks lihtsalt m6ttekas? Ei kahtlegi, et koju j6udes oleks meel magusam kui mesi, aga kui kauaks? Mis olukord on teil seal? Kui teil oleks v6imalus, kui pakutaks v6imalust j22da siia kauemaks, kas j22ksite???

Eelnev m6ttetera ei ole aga see, mis minu m6ttemaailma hetkel vallutab, olen rohkem ekstaasis meie Kagu-Aasia tripist! Ja kuidas ma ei saakski olla, kui reisi kontseptsioon ei oma vaid reisihuvilise v22rtusi, kui reisi kontseptsioon omab ka emotsionaalset v22rtust oma l2hedaste nimel! Kui kohtad oma imearmsaid s6brakesi, keda ei ole peaaegu kaks aastat n2inud, neid, kelle suurep2rastest t2htp2evadest oled ilma j22nud! Ja nyyd, mitte, et kannataks veel 1,5 kuud, kohtume teisel pool massiivset Euraasia kontinenti nautimaks koos reisielamusi ning t2histamaks meie vaibumatut s6prust! Vietnam Porkaga, Tai Marisega, here we come, juhhuuu!!! Muahh!!

Ahjaa, aga et palju meil veel siin aega on j22nud, p6him6tteliselt vaid kuus n2dalat. Kuue n2dala p2rast pakime oma kompsud siinmail kokku, kas te kujutate ette, kahe aasta kraam tuleb kokku pakkida, ennist sorteerida, osad vidinad maha 2ritseda, osad vidinad 2ra visata, osad vidinad postiga koju saata ning v2ga v2ike osa seljakotti pakkida ning tripile kaasa tirida. No see saab minu jaoks raske olema, kuigi armastan reisida, armastan ka oma garderoobi (nagu te teate), 2kki peaksin juba praegu pakkimisega alustama, 2kki peaksin laskma Mikul oma koti pakkida? Oh sa juudas, kaitske mind selle eest! Mis seal kyll sel juhul peituda v6iks! Eks proovin olla ratsionaalne, sydame kylmaks teha ning loodetavasti saabki tehtud! Aga kas kujutate ette, kui suur igatsus v6ib tekkida talvegarderoobi j2rele, k6ik minu saapad, mantlid, kleidikesed, jne jne, v6iksin siin l6putult oma m6tteid kirja panna, kes aga viitsiks lugeda, kui palju yht v6i teist pyksipaari igatsen. :
)
2kki peaks taaskordselt piltide najal teid meie igap2evategemistest valgustama. No siin nad on :)


Teisip2eva p2rastl6unad on kujunenud jetski- ja s66rikup2rastl6unateks.


Groover ei j22 kunagi peremehest kaugele maha!


Meie yliarmsa Brasiilia tsikiga.


Kui mangroovide vahel on veetase k6rge, on vaatepilt imeline.


Madala veetaseme korral on aga vaatepilt tsipa mudane.


P2ikeseloojangule ei suuda vist kyll kunagi ei 8elda.


On juhtunud ka nii, et 6htul tuleb idee bushi k2mpima minna ja eks ongi nii juhtunud, et 9 paiku 6htul on kompsud kokku pakitud ning suund Broome'ist pea 100 km v2lja v6etud, v6etud avarustesse, kus olime vaid meie ning meid ymbritsev loodus.

Ilusat sygist teile!

3 comments:

  1. ha ha! ja kui mina hommikuti vahel harva 6lut mekin siis saan korraliku peapesu, aga vaata vaata kes nyyd hommikul 10.00 veini libistab!

    ReplyDelete
  2. Kipub juhtuma, et meie teed WA-s ei pruugigi kohtuda, aga enjoy South-East.

    ReplyDelete
  3. Oi, kui kurb Taavi, aga eks siis kuskil mujal maailma serval :)

    Ja Mikk, mmm... kas kell oli t6esti vaid 10! Vamos Brazil!! :)

    ReplyDelete