Search This Blog

Tuesday, November 2, 2010

Broome'i chill vol. 8



Kirjutatud 29.10.

Igati chill on, juba kuuendat p2eva on Kaablirand suletud. :) Aga miks, et kas t6esti on juba stingersid kohal, heh, kaugel sellest, lihtsalt yks 3,5 meetrine kroko ei taha kohe yldse maailmakuulsast rannast lahkuda. On siin muudkui hulpinud ja hulpinud, meie oleme muudkui Zandersist piilunud ja piilunud, et kuidas ka kroko pyydmine edenenud on. Ega raske j2lgida pole, aktsioon toimub t2pselt Zandersi ees, teenindad klienti, viskad pilgu taas ookeani suunas ning n2ed ikka ja j2lle, kuidas v2ike paadikene loksub lainetes, proovides tabada segaduses koduta olevat krokodilli. Tegelikult kaotati ta oma silmapiirilt juba neljap2eva p2rastl6unal, hehe, minu viimastel t88tundidel Zandersi koondises. Kyll on hea tunne taaskord puhkusel olla, m6nus muie on suul. :) Siiski oli ka t2na rand suletud, eks n2is, mis homne p2ev toob.
Eks krokodille ole siin ennegi n2htud, kuid tavaliselt siiski vaid m66da seilamas, mis aga selle kroko nii segadusse ajas, et j2igi randa peesitama, ei oska t2pselt 8elda.
Samas on mul ylimalt hea meel, et krokokene on kadunud, loodetavasti on ta v6tnud suuna tagasi oma tavap2rasesse kodukohta, kui aga tuleb ta taas tagasi, on kohalikel j6ududel plaanis ta manalateele saata, not a good way.

Ahjaa, ja kunagistel ammustel aegadel, t2psemalt 4. oktoobril, t2histas ju Mikukene oma synnip2eva.


Mitte, et ta ise oleks nyyd hullult tahtnud t2histada, aga lihtsalt nii kukkus v2lja. Pidu ei kuulunud siiski ainult vaid talle, oli ka Sarah ning Dani (alfamale - inside joke) 2rasaatmispidu. Yritus toimus Zandersi ees koos muusika joogi, toreda seltskonna ning suurejoonelise vees6jaga. Loomulikult sai asi alguse v2ikesest 6llepritsimisest, l6puks v6ttis Stu (meie ylemus) aga v2lja tulekustutusvooliku ning kes iganes l2hedal olid, tilkusid nagu soojal kevadp2eval j22purikad r22sta all. Mitte, et meil seet6ttu kylm oleks hakanud, 88 oli selleks liiga soe, nalja liiga palju. Kui enamik seltskonda otsustas napilt enne p2ikeset6usu koju minna, ei liikunud Raksil ning Rakul ykski j2se, sinna nad j2id, oma l6putuid arutelusid diskuteerima, vahepeal j6udis Zanders isegi uksed avada, nemad aga istusid puutumatult kioski ees, kuni Raku avastas, et aeg on t88le minna.

Tydrukud olid pidustusteks valmistanud suure eski t2is puuli (see puuvilja ja mitme erineva alkoholiga jook), selle tarbimine ei tundunud j2rgmisel p2eval siiski k6ige parem valik olevat. Parimaks lahenduseks tundus olevat end kosutada grillika ning basseinisulpsatuse p2rastl6unaga. Siit aga j2i Jacki tagaaia basseinipisik kylge, juba j2rgmisel n2dalal nautisime taaskordset basseinikat, sel korral tuli saata Dan, meie uus-meremaalasest kokapoiss, teele. Nuuks!


Mikul j2i vaid k2si fotosyydistusele.

Ja ega see j22nud viimaseks 2rasaatmiseks, juba laup2eval (9.0kt), tuli Raku ka teele saata. Rakul oli siiski ka yks v2ike soov, soov yks v2ike hommikukohvi Zandersi ees mekkida. Nii me siis seal viiekesi istusime, Raks, Raku, Asso, Mikk ning mina, lasime kohvidel hea maitsta ning oligi aeg Raku lennujaama viia. Nuuks! Raku oli aga kogemata pyksid kuskil l6hki t6mmanud, ega neist paljut j2rele j22nudki. :)


J2rgmised vabad p2evad. Oijah, enne seda lusti sai Kati maha myydud ja nii nagu ma kuidagistki olin oma m6tetes m6lgutanud, l2ks auto p2rismaalastele, t2psemalt Looma (h22lda Luuma) kogukonda, mis j22b Broome’ist 300 km ida poole. Myymisseiklus oli ka omamoodi, tahtsid ju vaid vaatama tulla, raha oli aga juba taskus ning ilma suurema huvita taheti see mulle pihku pista. Auto oli ju aga Miku nimel, Mikk t88l miitingul ning mina ostjatega Miku allkirjata. Poole tunniga oli aga k6ik korda aetud ning meid oli j2etud neljarattalise s6brata, kaherattaline on see eest v2ga l2hedane. :)


Viimane p2ikeseloojang koos Katiga.

Ok, j2rgmisel p2eval p6rutasime aga Miku, Raksi ning Assoga Windjana ning Lennard Gorge'i. Arvatavasti teile kyll ei meenu, aga tegelikult oleme meie Mikuga neid imelisi kohti juba kylastanud, eelmisel aastal, kui Broome'ist lahkusime, j22vad need Gibb Riveri tee algusesse. Kyll oli m6nus vaheldus linnamelule, jalutusk2igud metsikus kuumuses ning jahutavad suplused kosutavates looduslikes basseinides.


V2ike kosutus.


Eks oleme mitmeid toredaid 6htuid Kaablirannas m88da saatnud, tsipa ulakusi teinud. Peatselt tuleb minul hyvasti j2tta ka Flavia (Brasiilia tsiki) ning Amandaga (San Fransisco tsiki), gonna miss u loads!




Oih, pean nyyd lippama.
Muahh!

1 comment:

  1. Nii lahe on näha kõiki neid tuttavaid kohti ja inimesi :)

    ReplyDelete