Search This Blog

Sunday, May 9, 2010

Imelist Emadep2eva!!

 

Meie armsad emad, nunnukad t2did, vapustavad vanaemad, kallid sugulased ja s6brannad, k6ik emad siin maamunal, kes te olete meie jaoks nii nii t2htsad, IMELIST EMADEP2EVA TEILE!! Igatseme teid k6iki v2ga, tahaks nii v2ga teid ning teie p6ngerjaid juba n2ha!! :)

P2ikest! :)

Kelin ja Mikk
Posted by Picasa

No comments:

Post a Comment